Dům

Potřebujete pomoct s výběrem domu? Sjednejte si konzultaci s projektantem ZDARMA!

Zvažujete výstavbu rodinného domu a máte pořád spoustu nevyřešených otazníků s výběrem vhodného projektu, či máte pouze omezený ...

 

Zvažujete výstavbu rodinného domu a máte pořád spoustu nevyřešených otazníků v souvislosti s výběrem vhodného projektu, či máte pouze omezený finanční rozpočet? V tomto případě Vás jistě zaujme široká nabídka našich typových projektů! Neváhejte a sjednejte si bezplatnou konzultaci s projektantem, který Vám pomůže zvolit dům, jenž bude nejlépe splňovat Vaše požadavky. Budete-li na vážkách, jestli zvolit typový nebo individuální projekt, nezapomeňte při Vašem vyhodnocování na skutečnost, že naše projekty následují nejnovější trendy a přizpůsobují se poptávce a požadavkům klientů. A co víc? Jejich pořizovací náklady jsou nižší než u individuálních projektů, a zároveň si můžete být jisti, že projekt slouží jako prováděcí dokumentace. Využijte i Vy, tak jako stovky zákazníků před Vámi, možnost úpravy projektu domu podle Vašich požadavků a představ.


Jedině vhodně vybraný a pořízený projekt domu Vás totiž ochrání před starostmi, které by Vás mohly v důsledku chybné volby v budoucnu zneklidňovat.


Více informací se dozvíte již nyní na zákaznické lince 568 845 000

archiv novinek +

MASOPUST STAVBY spol. s r.o.
Ploukonice 40
Turnov 511 01
+420 602 338 147